Europe (Polish)

FedEx Express poszerza ofertę dla biznesu pomiędzy Europą a Azją Pacyficzną

사진자료-페덱스fedex-아시아태평양-지역-기업-위해-인터내셔널-이코노미-서비스-유럽-노선-확장.jpg

Warszawa, 24.10.2019 – FedEx Express, największa na świecie firma świadcząca usługi przewozów ekspresowych, połączy firmy z regionu Azji i Pacyfiku z rynkami w Europie. FedEx poszerza bowiem zakres oferty[1] International Economy dla Azji Pacyficznej o kolejne rynki: Bułgarię, Maltę oraz Cypr. Z kolei usługa International Economy Freight obejmie dodatkowo rynek rumuński i estoński. Łącznie oznacza to możliwość korzystania z blisko 68 lotów na trasie Azja Pacyficzna - Europa.

FedEx International Economy to przystępna cenowo usługa transgraniczna „od drzwi do drzwi”, uwzględniająca odprawę celną i zapewniająca konkurencyjne czasy doręczeń. Umożliwia klientom obniżenie kosztów mniej pilnych przesyłek, bez ryzyka w zakresie ich doręczenia. Usługa została stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP), skupiających się na ograniczaniu kosztów prowadzenia biznesu. Mogą one korzystać z globalnego zasięgu sieci FedEx oraz wysokiej niezawodności usługi, po umiarkowanych cenach dla mniej pilnych przesyłek.

W całym regionie obserwujemy dynamiczną ekspansję MŚP, napędzaną rozwojem gospodarki cyfrowej. Przedsiębiorcy stawiają czoła wyzwaniom związanym z eksportem i importem towarów, poszukując alternatywnych, ekonomicznych rozwiązań transportowych, obok przesyłek ekspresowych.[2]

„Dzięki rozszerzeniu naszej oferty International Economy, małe i średnie firmy są teraz w stanie korzystać z jeszcze większej liczby możliwości na jednym z najważniejszych szlaków handlowych na świecie”, powiedział Bert Nappier, prezes FedEx Express Europe i CEO TNT. „Łączenie kolejnych rynków pomiędzy Europą i Azją dzięki niezawodnej siatce połączeń daje naszym klientom możliwość rozwoju ich biznesu oraz pozwala uzyskać nowych klientów, na całym świecie.”

Dowiedz się więcej na temat usługi FedEx International Economy oraz tego, jak FedEx zapewnia rozwiązania, które otwierają nowe możliwości: www.fedex.com/en-hk/shipping.html#economyservices.

O FedEx Express

FedEx Express to największa na świecie firma świadcząca usługi przewozów ekspresowych, oferująca szybki i bezpieczny transport do ponad 220 państw i terytoriów na całym świecie. FedEx Express dysponuje globalną siecią połączeń lądowych i lotniczych pozwalającą na błyskawiczne dostarczanie pilnych przesyłek w określonym dniu i na określoną godzinę, oferując gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niepowodzenia.

O FedEx Corp.

FedEx Corp. (NYSE: FDX) oferuje klientom indywidualnym oraz firmom na całym świecie szeroki zakres usług w dziedzinie transportu, e-handlu oraz usług dla biznesu. Generując przychody na poziomie 70 miliardów dolarów rocznie, dzięki współpracującym i wspólnie zarządzanym spółkom zależnym, działającym pod marką FedEx, firma oferuje swoim klientom zintegrowaną obsługę. Firma zajmuje stałe miejsce wśród najbardziej podziwianych i cieszących się największym zaufaniem pracodawców na świecie, stale inspirując wszystkich członków swojego liczącego ponad 450 000 osób zespołu, aby „absolutnie i pozytywnie” koncentrowali się na bezpieczeństwie, zachowaniu najwyższych standardów etycznych i zawodowych oraz potrzebach swoich klientów i społeczności, w których funkcjonują. Aby dowiedzieć się więcej na temat sposobów, w jaki FedEx łączy ludzi i możliwości na całym świecie, odwiedź news.fedex.com.

[1] Skontaktuj się z obsługą klienta FedEx, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zasięgu oferty FedEx International Economy i FedEx International Economy Freight.

[2] Informacja prasowa FedEx “Global Is The New Local: FedEx Research Shows APAC SMEs’ Shift in the Flows of International Trade”, 8 lipca 2018